Eko šťourátka do uší

Každý den se vyrobí 1,5 miliardy vatových tyčinek na jedno použití. Eko šťourátko je snadno čistitelná, hygienická a opakovaně použitelná alternativa.

Každý rok se použije a zahodí bilion plastových výrobků na jedno použití - často končí na plážích a v oceánech a poškozují tak mořský život nebo jsou zakopány na skládkách do naší půdy. Zakoupením Eko šťourátka pomáháte snižovat škodlivé odpady ovlivňující naše životní prostředí. 🌱

Eko šťourátko je vyrobeno ve dvou variantách. Beauty verze je vhodná do Vaší kosmetické taštičky 👛 jako doplněk pro líčení a Bacis verze pro šťourání uší 👂🏻. Oba naše inovativní designy mají měkkou špičku vyrobenou ze silikonu. Je dostatečně choulostivý, aby byl vhodný pro citlivé části těla, a tak přesný, že se stane nezbytným pro líčení. Zavírání obalu šťourátka je na zacvaknutí a u některých modelů je již dostupná novinka na magnetek.

Šťourátka lze snadno vyčistit mýdlem a vodou 🧴🚿.


verze Basic


verze Beauty


verze 2v1

Významný nadpis

Myslete na naši přírodu i na sebe

Pamatujte, žádný krok správným směrem není moc malý! Eko šťourátka jsou snadným i krásným řešením, jak nahradit zbytečné jednorázové vatové tyčinky a ještě ušetřit.

Recyklovatelný materiál

Eko šťourátka jsou vyrobená z materiálu, který se dá recyklovat

Životní prostředí

Koupí Eko šťourátka šetříte náš SVĚT a pomáháte k omezení produkce zbytečného odpadu.

Znovu a znovu

Eko šťouráta jsou omyvatelná. Dají se proto použít znovu, znovu a znovu.

Design

Eko šťourátka jsou krásný doplňkem ve Vaší koupelně i kosmetické taštičce.