Eko pytlík - sada S+M+L - béžová

Zodpovědný přístup každého z nás = opakovatelně použitelný Eko pytlík. Eko tašky a pytlíky lze používat znovu, znovu a znovu. Jsou snadným i krásným řešením, jak nahradit zbytečné jednorázové produkty a ještě ušetřit. Už nikdy si nebudete muset v obchodě u pokladny kupovat plastové či papírové tašky. Narozdíl od plastových jsou tyto pytlíky prodyšné, umožňují potravinám dýchat a prodlužují tak jejich čerstvost. Na výběr je z několika velikostí, designů, materiálů. Pytlíky jsou lehké, skladné a pratelné.

Tato sada obsahuje tři sáčky velikosti L,M a S za skvělou cenu. Můžete s nimi vyrazit do obchodu či na farmářské trhy a koupíte do nich jak ovoce a zeleninu, tak i pečivo. Už nikdy nebudete muset použít ani jeden zbytečný mikrotenový sáček.

Pytlíky jsou vyrobené z bavlny a mají utahovací šňůrku, díky které z něj obsah nevypadne a za kterou ho lze i pověsit. Bez problémů na ně přilepíte a pak zase sundáte cenovku z váhy. Zeleninu či ovoce můžete umývat přímo v pytlících. A na rozdíl od mikrotenových sáčků v těchto sáčcích ovoce a zelenina dýchají, takže vám zůstanou déle čerstvé. Můžete je v nich i skladovat.

Pytlíky jsou stahovací, vyrobené z bavlny. Sada pytlíků obsahuje tři velikosti o rozměrech: L: 26x46cm, M: 29x35cm, S: 27x20cm (velikost se může lišit o cca 1-2 cm z důvodu ruční práce).

Jak pytlíky prát?

Sáčky můžete prát do maximální teploty 30ºC. Na praní používejte výhradně ekologické prací prostředky a nepřidávejte aviváž. Po prvním praní se mohou srazit o 10 - 12 %.

189,00 Kč
Please select variants first