Eko pytlík - fialová

Zodpovědný přístup každého z nás = opakovatelně použitelný Eko pytlík. Eko tašky a pytlíky lze používat znovu, znovu a znovu. Jsou snadným i krásným řešením, jak nahradit zbytečné jednorázové produkty a ještě ušetřit. Už nikdy si nebudete muset v obchodě u pokladny kupovat plastové či papírové tašky. Narozdíl od plastových jsou tyto pytlíky prodyšné, umožňují potravinám dýchat a prodlužují tak jejich čerstvost. Na výběr je z několika velikostí, designů, materiálů. Pytlíky jsou lehké, skladné a pratelné.

Lehoučký síťovinkový sáček, který sbalíte do kapsy. EkoSáčky v sobě snoubí vše, co by správný nákupní sáček měl mít. Jsou lehké, pevné a přitom skladné a praktické. 

Pytlíky jsou stahovací, vyrobené ze 100% z jemného PES

Rozměr: výška 37 cm, šířka 29 cm

Varianty: fialová


Jak síťovinové pytlíky prát?

Aby vám pytlíky co nejdéle vydržely, doporučujeme pouze jemné ruční praní. Ne že by materiál pračku nezvládl, ale spíše hrozí, že se při praní s dalšími věcmi mechanicky poškodí.

Pokud ale ušpiníte pytlíky tak moc, že se pračce nepůjde vyhnout, vložte pytlíky do pracího sáčku na spodní prádlo a perte na šetrný program a teploty maximálně do 30 °C.

56,00 Kč
Please select variants first